معرفی سایت به بینگ

images

شما کافیه که سایت خودتونو به بینگ معرفی کنید تا سایت شما در جستجوی یاهو هم قرار بگیره در واقع چون جستجوهای یاهو بر اساس بینگ است پس شما بعد از معرفی سایتتان به بینگ نیازی نیست که آن را به یاهو نیز معرفی کنید.
برای معرفی سایت خودتان به بینگ باید شما یک حساب کاربری داشته باشد اگر ندارید میتوانید دراینجا بسازید بعد ازآن وارد بخش معرفی سایت جدید می شوید.مانند تصویر زیر :

1

در قسمت (Type the URL of your homepage) نام سایت خود را وارد کنید و بعد کد امنیتی تصویر را وارد کنید و در پایان روی گزینه (Submit) کلیک کنید.تا وارد  قسمت بعد شوید مانند تصویر زیر :

request-was-successfully-su

در این قسمت گزینه ی اول برای افزودن نقشه ی سایت می باشد , گزینه ی دوم تماس برای ادامه ی تنظیمات هستش , گزینه ی سوم این مرحله رو رد می کنه و فعلا هیچ تنظمی رو انجام نمیده. شما روی گزینه ی (GREAT! SIGN ME UP) کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.مانند تصویر زیر:

21

در این قسمت در کادر (URL) آدرس سایت شما نوشته شده , و در کادر (Add a sitemap) شما باید نقشه ی سایت خودتون رو وارد کنید . قسمت سوم را هم تغییرش نمی دهید و در پایان روی (ADD) کلیک کنید. وقتی گزینه ی (ADD) رو کلیک کنید وارد مرحله بعدی می شوید مانند تصویر زیر :

Place-an-XML-file-on-your-w1

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید در این قسمت شما باید از قسمت آبی رنگ  شماره (1) ، یک  فایل رو دانلود کنید و در ریشه ی سایت خودتون آپلودش کنید (در هاست سایتتون), قسمت هایی که با کادر قرمز رنگ مشخص شده باید آدرس سایت شما درج شده باشد , وقتی فایل رو در ریشه سایتتون آپلود کردید  برای این که مطمنا شوید این کار به درستی انجام شده  آدرس سایتتون رو همراه با (BingSiteAuth.xml) بنویسید اگر فایل مربوطه باز بشه کار به درستی انجام شده. و در پایان بر روی  گزینه ی (verify) کلیک کنید تا سایت شما تایید شود و به موتور جست و جوی بینگ معرفی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.