علت های خطای style.css

21

این خطا در موقع نصب قالب وردپرس اتفاق می افتد و علت های بروز آن عبارتند از :

1)  فایل زیپ ما پسورد داشته باشد : اگر فایل زیپ ما پسورد داشته باشد قالب نصب نمی شود ما باید پسورد فایل را حذف کنیم.

2)  فایل های فرعی داخل پوشه باشند : برای اینکه بدونید این حالت رخ داده یا نه در این حالت شما پوشه را از حالت زیپ خارج می کنید و اگر فایل اصلی اطراف پوشه قالب دیدید آن ها را کپی کنید و به داخل پوشه اصلی بریزید و قالب رو دوباره زیپ می کنید .برای مثال: قالب صحیفه را دانلود کرده اید و قالب نصب نمی شود فایل دانلود را از حالت زیپ خارج می کنید و بعد یک پوشه به نام صحیفه در داخل آن وجود دارد که حاوی اطلاعات اصلی است این پوشه رو کار نداریم غیر از این پوشه هر فایلی و هر چیزی توی فایل زیپ باشه کپی می کنیم و به داخل پوشه اصلی میریزیم.

3)  فایل style.css در پوشه قالب نباشد : اگر فایل style.css در پوشه نصب موجود نباشد ، نصب قالب خطا می دهد برای حل مشکل فایل style.css را خودتان بسازید بدون اینکه چیزی داخل آن بنویسید آن را ذخیره کنید و در داخل فایل قالب قرار دهید.

4)  فایل style.css در پوشه قالب تغییر نام داده شده است : گاهی فایل های موجود در پوشه قالب برای امنیت تغییر نام داده می شوند مثلا: به style.php تغییر نام داده می شوند. برای حل مشکل ما باید فایل اصلی رو به style.css تغییر نام داده یا یک فایل با همین نام در کنار فایل های اصلی مانند index.php یا single.php بسازیم.

5)  قالبتون حجم بالایی دارد : زمانی که قالبی که می خواهید نصب کنید حجمی بالا تر از حجم آپلود سایتتان را داشته باشد قالب بر رو سایت شما نصب نمی شود برای حل مشکل این گونه قالب ها باید به صورت دستی اقدام کنید. فایل را فشرده کنید و از طریق فایل منیجر هاستتون به آدرس زیر برید

makani ke wordpresseton nasbe/wp-content/themes

حال در این مکان یه پوشه ای بسازید با نام قالبتون و فایل های قالب رو داخل اون پوشه آپلود کنید و سپس به پنل وردپرس و به بخش قالب ها برید و اون قالبی که به صورت دستی آپلود کردید را فعال کنید. توصیه می شود از نصب این گونه قالب ها بر روی سایتتان خود داری کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.