جدول نونا

imaa

جدول نونا يك جدول فانتزي و با كيفيت و متفاوت نسبت به ديگر جدول هايي  كه ديده ايد است. جدول نونا با تركيب موسيقي وعكس و چيستان و معما همراه با كلمات ميتواند براي مدت طولاني شما را سرگرم كرده و هوش و حافظه شما را تقويت كند و اولين جدول تركيبي است كه براي اندرويد ساخته شده و داراي نمايش عكس در جدول  و پخش آهنگ است 

نحوي بازي به اين صورت است كه مثلا شما با لمس روي آهنگ و گوش دادن به آن، با توجه به سوال پرسيده شده همان قسمت ،مثلا نام خواننده يا كلمه اي در آهنگ و يا آهنگ برعكس است و شما بايد تشخيص بدين آهنگ چه كلمه اي رو ميگه به همين صورت جدول را كامل مي كنيد.

 

در مورد عكس نيز ، با توجه به سوال پرسيده شده همان قسمت ،مثلا نام مكان عكس يا عكس به طور معمايي ، چه كلمه اي رو مي خواد بگه، به همين  صورت جدول را كامل  مي كنيد.

سوالات جدول نيز به طور كامل است، يعني درمورد جواب سوال توضيح داده است كه در هيچ جدولي كه براي گوشي اندرويد ساخته شده چنين چيزي نيست و همچنين داراي فلش هاي متحرك است ،‌ يعني وقتي مي زنيم روي كليد ( خانه سوال جدول) سوال ، يكي از فلش هاي سوال روشن مي شه و ديگري خاموش ميشه و ما بايد به جهت فلشي كه روشن شده جواب بديم و اگر دوباره روي كليد  يا خانه سوال جدول بزنيم جاهاي فلش عوض مي شه كه تاكنون در هيچ جدولي نبوده است.

همچنين داراي محيطي زيبا است و وقتي شما نسخه آزمايش(دمو) رو دانلود كنيد متوجه باحال بودن وزيبايي و لذت بردن از بازي مي شويد پس اگر اطمينان داريد بخريد و اگر نه نسخه آزمايشي (دمو) آن را دانلود كنيد ببينيد چقدر معركه است.

.

وي‍ژگي ها:

.

. حجم كم برنامه

. محيط زيبا و با كيفيت

. داراي چيستان وضرب المثل

. وجود فلش هاي متحرك در بازي

. آموزش كامل بازي در منوي بازي

. نيازي به تايپ ندارد و فقط كافيه خانه ها را جا به جا كنيد

. متفاوت بودن از نظر استفاده از آهنگ وعكس(بعضي عكس ها معمايي هستند)

. آهنگ ها نياز به دانلود ندارند و در خود برنامه هست و هيچ نيازي به اينترنت ندارد

. در اين جدول شما با كسب امتياز در مراحل قبلي و رساندن امتيازاتتان به  50 ميتوانيد يك مرحله ي  كامل را رد كنيد.

.

.

aa bb cc ddd fff ggg

.

.

.

.

.

download