خانه / نرم افزارها / تيك آبي اينستاگرام

تيك آبي اينستاگرام

check_list

.

تيك آبي اينستا گرام يا نشانه هاي تاييد شده

 اينستاگرام در صفحه ي خود نوشته، در دسامبر سال ۲۰۱۴، ما نشانه هاي تایید شده يا تيك آبي را در نمایش مشخصات عمومی معرفی كرديم . تيك هاي  تایید شده يا تيك آبي کمک  ميكنه ، كه مردم به راحتی چهره های عمومی، افراد مشهور و مارک های مشهور را پيدا كنند.

.

check_listیک علامت تأیید چیست؟

علامت تأیید یک بررسی است كه از مشخصات فرد و نام حساب كاربري اینستاگرم آن فرد مي باشد، این بدان معنی است که بعد از بررسي مشخصات عمومی و تایید آن ، سايت اينستاگرام  وارد عمل شده  و با گذاشتن اين تيك آبي تاييد مي كنه كه اين حساب متعلق به اين فرد است و شخص ديگري آن را اداره نميكنه و در واقعه جعلي نيست و این حساب معتبر برای چهره هاي عمومی، مشهور و یا براي نام هاي  تجاری جهانی استفاده ميشود. اين طوري كسي نمي تواند جعل هویت كند و مردم نيز مطمئن مي شوند كه حساب اينستاگرام متعلق به خود فرد است.

.

آیا من می توانم  درخواست یک علامت تأیید برای پروفایل رو بدهم ؟

در حال حاضر، تنها برخی از چهره های عمومی، افراد مشهور و مارک مشهور تيك آبي مي توانند داشته باشند و در حال حاضر درخواست براي داشتن تيك آبي امكان پذیر نمی باشد. يعني افراد زيادي روي كره زمين وجود دارند اگر خواسته باشه آن ها را تاييد كنند و به تعداد زيادي از مردم اين تيك آبي رو بدهند خيلي زمان مي برد و به همين علت اينستاگرام  به گذاشتن تيك آبي براي برخي چهره هاي آشنا عمومي و افراد مشهور و مارك هاي مشهور بسنده كرده است.

.

راه حل اينستاگرام براي كساني كه تيك آبي ندارند

 اينستا گرام در صفحه خود نوشته اگر حساب شما یک علامت تأیید ندارد، راه های دیگري  وجود دارد برای خدمات شما به مردم  و ثابت ميكند شما معتبر هستید.  به عنوان مثال، شما می توانید در نمایه نمایش مشخصات عمومی خود ، وب سایت رسمی خود، صفحه فیس بوک و یا حساب توییتر را لینک کنید. اين طوري ثابت مي شه كه اين حساب متعلق به شماست.

.

در زير نام تعدادي از ايرانياني رو مي بينيد كه علامت تاييد (تيك آبي) را  براي حساب اينستاگرام خود دارند :

 

PicsArt_1468390727824 PicsArt_1468390753835 PicsArt_1468390774212 PicsArt_1468390804008 PicsArt_1468390573151 PicsArt_1468390611402 PicsArt_1468390637761 PicsArt_1468390660632

مطالب پیشنهادی

۱۰ افزودنی محبوب

  در این قسمت ما برای شما ۱۰ افزودنی محبوب وردپرس را که بیشترین تعداد ...

5 دیدگاه ها

 1. ramtin

  آیا میشه این تیک رو بخریم؟

  • طهان سافت

   تنها برخی از چهره های عمومی، افراد مشهور و مارک مشهور تيك آبي مي توانند داشته باشند

 2. سینا

  حتما باید مشهور باشه ، نمیشه به ما هم ، این تیک رو بدن؟

  • طهان سافت

   نه حتما چهره های معروف ، چهره های عمومی که مردم بیشتر با آن ها سر کار دارن و در واقع پیج هایی که بیشتر افراد رو جذب می کنند و کامنت های زیادی هم دارن و همچنین صفحه ای در ویکی پدیا دارن ، اینستاگرام پس از برسی متوجه میشه که شما چهره مهمی هستین و تیک آبی رو رایگان تو صفحه اینستا گرامتون قرار میده.

 3. محمد

  با پول حل نمیشه؟ فکر کنم با پول بشه کاریش کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *