خانه / استخدام / اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

کارنامه نتایج اولیه آزمون ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی  www.hrtc.ir قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کد ملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌ شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

تذکرات مهم:

۱ – صرفاً اطلاعات منتشر شده در سایت دستگاههای اجرایی که در ذیل این اطلاعیه آدرس اینترنتی آنها ذکر شده است،معتبر می باشد.

۲ – معرفی داوطلب برای بررسی مدارک هیچگونه حقی برای استخدام فرد ایجاد نمیکند.

۳ – کلیه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دستگاه های اجرایی، برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری سایر مراحل جذب،مدارک مورد نیاز و زمان مراجعه به دستگاه مربوطه در روز سهشنبه مورخ ۱۷/۰۲/۱۳۹۸ به سایت دستگاه های اجرایی به شرح جدول زیر مراجعه نمایند.

۴ – چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات

خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی،حکم مزبور لغو و بلا اثر می شود و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود.

در خاتمه اضافه می نماید که هر گونه پاسخگویی به داوطلبان در خصوص کارنامه ایشان صرفاً به صورت غیرحضوری وا ز طریق ورود به پروفایل کاربری، در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ انجام میشود، لذا داوطلبان گرامی از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایند.

آدرس وبسایت دستگاههای اجرایی در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *